1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Hayvanlar dünyayı paylaştığımız canlılardandır. Görmeye alışık olduğumuz türlerin kat ve kat fazlasını hayatımız boyunca canlı bir şekilde göremeyiz. Ancak bu onlar hakkında bilgi sahibi olmamıza engel değildir. 724veteriner.com ekibi olarak sizlere hayvanlar alemi ile ilgili insanların ihtiyaç duyabileceği bilgileri en sade şekliyle ulaştırmaya gayret ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda içeriklerimize yakın çevremizi, evimizi, yemeğimizi paylaştığımız, görmeye alışık olduğumuz evcil türlere ve çiftlik türlerine ağırlık vererek yön veriyoruz.

724veteriner.com sitesi aracılığıyla kediler, köpekler, inekler, koyunlar, kuşlar, balıklar, yılanlar, atlar, eşekler gibi adını sayamayacağım birçok değerli canlı ile ilgili beslenme, bakım, eğitim konularında içerikler üreterek siz değerli takipçilerimize doğru bilgileri ulaştırma amacıyla hareket edeceğiz.

Projemizin ilerleyen süreçlerinde hayvan sahibi kişilerin hoşlanacakları, onlara kolaylıklar sunacak çeşitli araçlar geliştirmeyi planlıyoruz. İçeriklerimizi takipte kalın. İstek ve önerilerinizi İletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bize iletebilirsiniz.